Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell EMC PowerEdge R750xa
Dell EMC PowerEdge R750xa

Dell EMC PowerEdge R750xa – najbardziej zaawansowane rozwiązania serwerowe

Dell R750xa z serii EMC PowerEdge, zaprojektowany z myślą przede wszystkim o zastosowaniach biznesowych, należy do najbardziej zaawansowanych rozwiązań tej marki. Serwer amerykańskiego producenta odznacza się znakomitą skalowalnością, co pozwala na swobodne dostosowanie do go aktualnej infrastruktury w danej placówce. EMC PowerEdge to nowa seria marki Dell, która ma na celu umożliwić optymalne wykorzystanie wirtualnych zasobów firmy. Szybkie i bezpieczne przetwarzanie danych wspierane przez nowoczesne technologie pozwala na zwiększenie szybkości obliczeń, poprawę efektywności energetycznej, skuteczniejsze chłodzenie urządzenia i lepsze zarządzanie informacjami.

Wdrożenie serwera Dell R750xa do obsługi danych w firmie pozwala na stworzenie środowiska obliczeniowego cechującego się niezwykle wysoką sprawnością działania. Aby zrealizować te założenia, urządzenie zostało wyposażone w ultrawydajne procesory Intel Xeon trzeciej generacji, a także sloty na 32 kości pamięci DDR4 DIMM o maksymalnej prędkości 3200 MT/s.

Dell R750xa z serii EMC PowerEdge – zbudowany z myślą o najwyższym standardzie obsługi danych

W przypadku firm zajmujących się analizą danych urządzenia takie jak serwer Dell R750xa mogą zdecydowanie odmienić sprawność procesów obliczeniowych. Możliwa jest także bezproblemowa integracja z najbardziej popularnymi narzędziami, takimi jak Ansible, VMware, ServiceNow czy pakiet oprogramowania NVIDIA AI Enterprise dla VMware vSphere 7 Update 2. W efekcie serwer może być niezwykle skutecznie wdrożony do obecnie stosowanych zasobów IT.

Serwer R750xa wykorzystuje dotychczasowe osiągnięcia firmy Dell w obszarze sprzętów dla firm zajmujących się obsługą procesów w chmurze, wzbogacając je jednocześnie o zdobycze nowej generacji EMC PowerEdge. To aż o 43% sprawniejsze rozwiązywanie wymagających równoległych równań liniowych, a także wzrost wydajności energetycznej o 60% w stosunku do poprzedników. Urządzenie zostało także wyposażone w najbardziej rozwinięte zabezpieczenia przed różnego rodzaju zagrożeniami.

  

 

 Pobierz specyfikację  Skonfiguruj
© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.