Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell EMC PowerEdge R840
Dell EMC PowerEdge R840

Dell EMC PowerEdge R840 – bezpieczne i wydajne przetwarzanie danych

Dell R840 to serwer, który znakomicie wpasowuje się w potrzeby firm poświęcających swoje zasoby na obsługę danych wirtualnych i krytycznych obciążeń biznesowych. Jest to rozwiązanie, które z pewnością zaoferuje skuteczne wsparcie dla środowiska informatycznego danego przedsiębiorstwa. Zastosowanie standardowej obudowy U2 i zgodność z rozwiązaniami dostosowanymi do aktualnych oczekiwań podmiotów działających w sektorze IT przekłada się na sprawną automatyzację, wysoki standard obsługi danych, a także sporą wydajność.

Serwer wykorzystuje moc procesorów Intel Xeon drugiej generacji; możliwe jest zamontowanie jednostek o maksymalnej liczbie 112 rdzeni. Wdrożenie serwera Dell R840 w zasoby danej organizacji to skuteczny krok w kierunku rozwoju zasobów IT, skuteczniejszego zarządzania danymi, jak również poprawy precyzji oraz szybkości uzyskiwania wartościowych informacji. Zarówno zastosowane rozwiązania związane z oprogramowaniem, jak i solidne podłoże sprzętowe jest w stanie sprostać potrzebom wymagających środowisk obliczeniowych.

Przetwarzanie danych w bezpiecznym i skalowalnym środowisku dzięki Dell R840

Dell EMC PowerEdge R840 zapewnia wsparcie dla najnowocześniejszych technologii, będących standardem w ramach serii PowerEdge. Rozwiązania Dell stworzone z myślą o tej generacji urządzeń serwerowych stanowią skuteczne wsparcie w obsłudze krytycznych zasobów IT w strukturach danej firmy. Aplikacja Dell EMC OpenManage w parze z możliwością pracy w wirtualnych środowiskach ESXI, Hyper-V i KVM to połączenie, które zdecydowanie usprawnia obsługę urządzenia. Możliwe jest zainstalowanie różnych systemów operacyjnych klasy enterprise – Canonical Ubuntu Server, Windows Server czy Red Hat. Serwer umożliwia także obsługę wirtualizacji VMware i Citrix. Tak bogata funkcjonalność sprawia, że wykorzystanie pełni możliwości urządzenia jest bardzo proste bez względu na dotychczasową infrastrukturę.

Co więcej, Dell R840 cechuje się świetnym poziomem bezpieczeństwa. Zastosowano tutaj rozwiązania takie jak Silicon Root of Trust, ochrona uruchamiania czy usuwanie danych poprzez Secure Erase, dzięki czemu wszelkie zagrożenia cybernetyczne nie będą stanowić większego problemu.

© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.