Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell EMC PowerEdge R940
Dell EMC PowerEdge R940

Dell EMC PowerEdge R940 – bezpieczeństwo, skalowalność i wydajność

R940 to serwer należący do rodziny najnowszych serwerów Dell – EMC PowerEdge. Urządzenie zostało przygotowane w celu oferowania skutecznego wsparcia dla zarządzania zasobami w centrach danych. Zastosowane podzespoły w parze z odpowiednim oprogramowaniem umożliwiają znacznie szybsze wykonywanie analiz i obsługiwanie aplikacji, podczas gdy wysoki poziom skalowalności daje możliwość bardzo elastycznego rozwijania struktur IT firmy.

Dell EMC PowerEdge R940 korzysta z konwencjonalnej obudowy 3U. Serwer jest wyposażony w aż cztery gniazda procesorów i 12 portów NVMe, które wspólnie zapewniają do 15 TB pojemności. Za wykonywanie kalkulacji z najwyższą precyzją i prędkością odpowiadają szeroko doceniane układy z serii Intel Xeon SP – Scalable Processors. Nowoczesne jednostki pozwalają na zastosowanie do 27% więcej rdzeni obliczeniowych, jak również wzrost przepustowości aż o 50% w porównaniu z rozwiązaniami poprzedniej generacji.

Dell EMC PowerEdge R940 – wysoki standard obsługi danych przy zachowaniu skalowalności i ochrony przed cyberatakami

Serwer Dell EMC PowerEdge R940 doskonale radzi sobie w wymagających środowiskach obliczeniowym. Specyfikacja sprzętowa wspierana przez rozwinięty software umożliwia bardzo skuteczne przetwarzanie informacji i wdrażanie automatyzacji. Dell R940 zapewnia wysoki standard wydajności w wykonywaniu różnych procesów, działając przy tym w niezawodny sposób, z minimalnym zaangażowaniem kadry IT. Dzięki temu wykwalifikowani specjaliści mogą skupić się na obsłudze kluczowych procesów, które przełożą się na wysoką wartość dodaną dla firmy, podczas gdy serwer automatycznie radzi sobie z konserwacją i bieżącą kontrolą.

Urządzenie jest kompatybilne z najnowszymi standardami i aplikacjami, które umożliwiają między innymi zdalne zarządzanie jego zasobami. Serwer może być obsługiwany z użyciem wirtualizacji VMware lub systemów Windows Server czy Red Hat Linux. Dell R940 jest ponadto odporny na najważniejsze zagrożenia z dziedziny cyberbezpieczeństwa, stale chroniąc kluczowe zasoby przed niepożądaną ingerencją.

© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.