Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell EMC PowerEdge XE8545
Dell EMC PowerEdge XE8545

Dell XE8545 to niezwykle zaawansowany serwer z serii PowerEdge, który spełnia wymogi najbardziej wymagających centrów danych. Niezwykle wysoki potencjał obliczeniowy sprawia, że urządzenie doskonale sprawdza się jako kluczowa jednostka w wyposażeniu serwerowni dużej lub średniej firmy. To kompletne rozwiązanie, które bez problemu radzi sobie nawet z bardzo wysokim obciążeniem. Serwer firmy Dell został wyposażony w dwa procesory AMD wykonane w standardzie EPYC, które mogą korzystać z aż 128 rdzeni. Dodatkowo specyfikacja Dell EMC PowerEdge XE8545 obejmuje cztery układy graficzne NVIDIA A100, które zapewniają niesamowite możliwości przy przetwarzaniu ogromnych i skomplikowanych zbiorów danych.

Dell EMC PowerEdge XE8545 – doskonałe zarządzanie zasobami hardware i idealnie dopasowany software

Dell EMC PowerEdge XE8545 perfekcyjnie integruje wysokie możliwości pod względem technicznym z zoptymalizowanym środowiskiem programowym, dostosowanym do aktualnych potrzeb IT w biznesie. Ze względu na wykorzystanie sześciu akceleratorów na serwer oraz możliwości magistrali PCIe czwartej generacji Dell XE8545 nie ma sobie równych w przetwarzaniu danych. Nowa seria urządzeń PowerEdge wprowadza rozwiązania, dzięki którym możliwe jest niezwykle szybkie radzenie sobie nie tylko z tradycyjnymi danymi, lecz także z zasobami sztucznej inteligencji. W stosunku do wcześniejszych rozwiązań serwer oferuje nawet o 60% wyższą wydajność w zastosowaniach tego typu.

Serwer firmy Dell PowerEdge XE8545 znakomicie sprawdza się w centrach danych, które stosują zaawansowane algorytmy w celu generowania prognoz, przygotowywania symulacji oraz dostosowywania zasobów IT firmy do bieżącego zapotrzebowania. To skuteczne wsparcie w wielu różnorodnych zastosowaniach. Ponadto serwer doskonale sprawdzi się w przypadku firm wykorzystujących rozwiązania z dziedziny AI, jak również innych przedsięwzięć związanych z analizą danych, wirtualizacją czy uczeniem maszynowym. Dell EMC PowerEdge XE8545 pozwala na osiągnięcie najwyższej wydajności przy najbardziej wymagających obliczeniach.

 

 Pobierz specyfikację Skonfiguruj
© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.