Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell EMC Unity XT Hybrid
Dell EMC Unity XT Hybrid

Macierz Dell EMC Unity XT Hybrid – szybki dostęp do wszystkich danych biznesowych

Macierz Dell EMC Unity XT Hybrid to pamięć masowa zaprojektowana przede wszystkim z myślą o średnich i dużych firmach. Gwarantuje błyskawiczny dostęp do wszystkich potrzebnych danych biznesowych, a jednocześnie zapewnia możliwość uruchomienia aplikacji. Macierz Unity XT Hybrid to hybrydowe rozwiązanie serii pamięci masowej Dell EMC Unity XT. Obudowa o wysokości 2U ma niewielkie rozmiary i montowana jest na szynach. Macierz wyposażona jest w dwa kontrolery (64 GB na kontroler), RAID jest też obsługiwany. Zasilanie jest w pełni redundantne, w zestawie znajdziesz dwa zasilacze. Dell EMC Unity XT Hybrid to macierz bardzo prosta w obsłudze, począwszy od instalacji, aż po wygodny i intuicyjny interfejs, i przystępna cenowo. Seria Unity XT Hybrid obejmuje następujące modele: Unity XT 380, Unity XT 480, Unity XT 680 oraz Unity XT 880.

Dell EMC Unity XT Hybrid – łatwa obsługa środowisk multicloud

Rozwiązanie hybrydowe Dell Unity XT Hybrid to optymalne połączenie maksymalnej wydajności i łatwej obsługi środowisk dzięki wykorzystaniu pamięci flash. Macierz jest kompatybilna z NVMe i obsługuje aż 16 PB przestrzeni dyskowej brutto. Instalacja i konfiguracja urządzenia nie zajmuje więcej niż 25 minut. Warto również podkreślić, że macierz Dell EMC Unity XT Hybrid umożliwia dostęp do nowych usług zaprojektowanych z myślą o chmurze. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom bez problemu i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej przeniesiesz swoje biznesowe dane w ramach Dell EMC Cloud Tiering Appliance.

Również wsparcie producenta jest rozszerzone – monitorować i analizować stan systemu możesz poprzez bezpłatny serwis monitoringu w chmurze CloudIQ. Macierz używa 64-bitowego systemu, który wspiera snapshoty z prostym odzyskiwaniem miejsca przy niskim wpływie na IO. System można dowolnie zmniejszyć i odzyskać bloki. Jeśli szukasz pamięci masowej, która umożliwi Ci skuteczne przechowywanie, konsolidowanie i zarządzanie plikami firmy, Dell EMC Unity XT Hybrid to bardzo dobry wybór.

 

 Pobierz specyfikację Skonfiguruj 
© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.