Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell EMC PowerStore 1000T
Dell EMC PowerStore 1000T

Dell PowerStore 1000T – nowoczesne rozwiązanie dla centrów obsługi danych i firm średniej wielkości

Dell PowerStore 1000T to podstawowe urządzenie obsługi pamięci masowej z serii PowerStore T. Serwer ten wyróżnia się wysoką sprawnością działania, świetną dostępnością, adekwatną dla swojej niszy specyfikacją, a także nowoczesnymi standardami kompatybilności. Dodatkowo Dell PowerStore 1000T cechuje się stosunkowo niską ceną – przekłada się to na generowanie jeszcze wyższej wartości dodanej dla danego przedsięwzięcia. Może on być wdrożony jako pojedynczy element infrastruktury sieciowej w firmie lub element większej całości w ramach centrum przetwarzania informacji.

Dell PowerStore 1000T cechuje się charakterystyczną dla serii „T” elastycznością. Jego kompatybilność z nowoczesnymi standardami i możliwości techniczne, a także wsparcie dla wirtualizacji i skalowalności sprawia, że serwer ten cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem wśród różnych podmiotów.

Dell PowerStore 1000T – doskonała sprawność, znakomite bezpieczeństwo, skuteczna obsługa danych

Dell PowerStore 1000T może zostać wyposażony w od 6 do 96 dysków SSD. Przekłada się to na rzeczywistą, surową pojemność od 11,5 TB do 3,59 PB na klaster. Jak na serwer tej klasy jest to rezultat naprawdę imponujący. By jednak możliwe było skuteczne obsługiwanie tak dużych wolumenów danych, konieczne jest wdrożenie odpowiednich rozwiązań obliczeniowych. Dell PowerStore 1000T dysponuje procesorami Intel Xeon o taktowaniu 1,8 GHz. Natomiast macierz procesorów Intel Xeon zastosowanych w Dell PowerStore 1000T posiada 32 rdzenie. Urządzenie ma 384 GB pamięci operacyjnej.

Dell PowerStore 1000T wsparty jest nie tylko imponującym hardware, ale także bardzo skutecznym software. Zgodny przy tym z wieloma rozwiązaniami wspierającymi zarządzanie i tworzenie infrastruktury sieciowej. Kompatybilność z protokołami iSCSI, NVMe-FC, FC, vVols, SMB czy NFS, a także wsparcie funkcji Self-Encrypting Drives i wielu innych rozwiązań software’owych przekłada się na to, iż Dell PowerStore 1000T znajduje swoje miejsce w ogromnej liczbie różnych przedsięwzięć.

© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.