Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell EMC PowerStore 1000X
Dell EMC PowerStore 1000X

Dell PowerStore 1000X – wysoka wydajność w atrakcyjnej cenie

Dell PowerStore 1000X to urządzenie z serii PowerStore X, które cechuje się najniższymi (w obrębie tej serii) osiągami. Jednocześnie Dell PowerStore 1000X jest serwerem pamięci masowej o ciekawej funkcjonalności. Jego wydajność została dostosowana do konkretnych oczekiwań klientów potrzebujących wysokiego standardu bezpieczeństwa, kompatybilności i elastyczności w ramach infrastruktury obsługującej dane. Dell PowerStore 1000X znakomicie sprawdza się jako rozwiązanie wspierające w przypadku większych przedsięwzięć, jak i główny serwer w przypadku mniejszych firm. Jego cena idzie w parze z bardzo dobrą specyfikacją – dla wielu inicjatyw Dell PowerStore 1000X okaże się nieocenioną wartością dodaną.

Dell PowerStore 1000X współpracuje z popularnymi chmurami – w tym Google Cloud, Microsoft Azure i z dedykowanym środowiskiem cloud-computingu. Urządzenie to korzysta z podstawowych narzędzi marki Dell, które usprawniają, ułatwiają i uprzyjemniają pracę z nim.

Dell PowerStore 1000X – serwer o wysokiej sprawności, który świetnie pasuje do współczesnych realiów rynkowych

Dell PowerStore 1000X to urządzenie, które stanowi bardzo skuteczne wsparcie w tworzeniu wysokiej jakości infrastruktury dla przetwarzania danych. Dzięki wykorzystaniu standardowej konstrukcji, w której może znaleźć się od 6 do 96 jednostek SSD opartych o technologię NVMe, co daje 11,5 TB do 898 TB pojemności, serwer znakomicie nadaje się do analizowania i magazynowania sporych wolumenów danych. Za jego sprawne działanie odpowiadają procesory Intel Xeon o taktowaniu 1,8 GHz, przy 32 rdzeniach na macierz. Dodatkowym wsparciem dla mocy operacyjnej jest 384 GB szybkiej pamięci. Dell PowerStore 1000X doskonale radzi sobie z procesami wirtualizacyjnymi, obliczeniami chmurowymi i aktualizacjami w dogodnym dla użytkownika czasie.

Dell PowerStore 1000X wykazuje zgodność z protokołami iSCI, NVMe-FC, FC, vVols, SMB i NFS. Poza tym współpracuje on z funkcją AppsOn i technologiami automatyzacji i skuteczniejszego zarządzania zasobami serwera, stworzonymi na potrzeby serwerów Dell.

© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.