Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell EMC PowerStore 3000T
Dell EMC PowerStore 3000T

Dell PowerStore 3000T – wysoka wydajność, doskonała automatyzacja i innowacyjny software

Dell PowerStore 3000T to serwer kompletny, który sprawdza się w szerokiej gamie zastosowań. Może być to jednostka stanowiąca zaledwie element infrastruktury serwerowej opartej o urządzenia PowerStore z serii T lub główne rozwiązanie dla magazynowania danych. Dzięki swoim możliwościom technicznym i wydajnej specyfikacji, Dell PowerStore 3000T stanowi obiekt zainteresowania średnich firm i centrów analizy danych.

Urządzenie dysponuje wieloma interesującymi rozwiązaniami – w tym wsparciem machine-learningu, które znacząco wspiera automatyzację, a także kompatybilność ukierunkowaną na skalowalność. Elastyczny software, wydajna redukcja danych, a także wsparcie wielu popularnych rozwiązań z dziedziny wirtualizacji i cyberbezpieczeństwa sprawia, że Dell PowerStore 3000T wymaga minimalnego wkładu przy maksymalnie skutecznym funkcjonowaniu. Jest to pamięć masowa dostosowana do szybkiego zarządzania migracjami, a także radzenia sobie ze skokami obciążenia.

Dell PowerStore 3000T – skuteczne rozwiązanie dla przedsięwzięć różnej skali

Dell PowerStore 3000T dysponuje specyfikacją, która jest w stanie bardzo skutecznie wspierać wykonywanie podstawowych zadań pamięci masowej. Połączenie mocy obliczeniowej i skutecznie działającego software sprawia, że ten konkretny członek rodziny PowerStore T cechuje się wybitną elastycznością. Wsparciem w codziennych zadaniach urządzenia Dell PowerStore 3000T są zdecydowanie procesory Intel Xeon. W urządzeniu znajdują się cztery tego typu procesory, które dysponują taktowaniem 2,1 GHz i aż 48-rdzeniami na macierz. Urządzenie Dell PowerStore 3000T dysponuje od 6 do 96 dyskami. Ich pojemność może wynosić od 11,5 TB do 3,59 PB na klaster. Dodatkową moc operacyjną zapewnia 768 GB pamięci. Dell PowerStore 3000T dysponuje protokołami iSCSI, NVMe-FC, FC, vVols, SMB i NFS. Urządzenie dostosowane jest do aplikacji nowej generacji, a także wykazuje kompatybilność ze starszymi rozwiązaniami.

© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.