Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell EMC PowerStore 3000X
Dell EMC PowerStore 3000X

Dell PowerStore 3000X – nowoczesne rozwiązanie z serii EMC PowerStore dostosowane do potrzeb współczesnych firm

Dell PowerStore 3000X to urządzenie pamięci masowej szczególnie dobrze sprawdzające się w sytuacji, kiedy konieczne jest wdrożenie elastycznego, skalowalnego i bezpiecznego serwera o wszechstronnej funkcjonalności. Coraz więcej firm sięga po własną infrastrukturę do zarządzania i przechowywania danych. Nowoczesny serwer Dell PowerStore 3000X ma być odpowiedzią na ich wszelkie potrzeby. I w rzeczywistości może nią być. Dzięki odpowiedniej kompozycji software i hardware, a także wsparciu doskonałego środowiska wirtualnego otwartego na współpracę z popularnymi standardami, Dell PowerStore 3000X stanowi bardzo skuteczne wsparcie w wielu przedsięwzięciach.

Urządzenie współpracuje z innymi sprzętami należącymi do rodziny PowerStore X, a także popularnymi systemami operacyjnymi dla serwerów. Poza tym wzbogacone zostało supportem dla operacji w środowisku zwirtualizowanym, obsłudze zmiennego obciążenia, a także algorytmami automatyzującymi, które mają swój wkład w eliminację wszelkich niepotrzebnych procedur związanych z obsługą urządzenia Dell PowerStore 3000X. Obniża to także jego awaryjność. Tak imponujące możliwości nie byłyby jednak osiągalne gdyby nie bardzo skutecznie przemyślany hardware.

Dell PowerStore 3000X – specyfikacja i wydajność na najwyższym poziomie

Dell PowerStore 3000X dysponuje do 6 do 96 dyskami SSD o pojemności od 11,5 TB do 898 TB. Sprzęt ten wyposażony został ponadto w procesory Intel Xeon o imponującej mocy. Dysponują one 48 rdzeniami na macierz, a ich taktowanie wynosi 2,1 GHz. Dell PowerStore 3000X posiada ponadto 768 GB pamięci operacyjnej.

Takie zaplecze technologiczne daje szansę na naprawdę skuteczne wykorzystanie Dell PowerStore 3000X w różnych inicjatywach. Urządzenie to jest zgodne z protokołami iSCI, NVMe-FC, FC, vVols, SMB i NFS, wykazuje także zgodność z wieloma nowoczesnymi standardami. Dell PowerStore 3000X szybko zacznie generować wartość dodaną w dowolnym zastosowaniu.

© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.