Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell Power Store 5000T
Dell Power Store 5000T

Dell Power Store 5000T – obowiązkowe wyposażenie firm, które pragną rozwijać się w konkurencyjnych obszarach

Serwer Dell Power Store 5000T to wysokiej jakości urządzenie obsługujące pamięć masową marki Dell. Ze względu na wszechstronność i zdolność do skalowania, jest to sprzęt powszechnie wybierany przez specjalistów chcących rozwijać swoje przedsięwzięcia w zdigitalizowanym świecie. Dell Power Store 5000T jest członkiem nowej serii Dell Power Store, która sięga po zdobycze postępu technologii informatycznych. To urządzenie pamięci masowej dostosowane do potrzeb i oczekiwań wykwalifikowanych użytkowników.

Dell Power Store 5000T wspiera obsługę standardowych aplikacji i przygotowuje „bazę” pod rozwój innowacyjnego oprogramowania. Cechuje się on wysoką wydajnością, a także sprzyja rozwiązaniom „inteligentnym” – w tym automatyce, skutecznej analizie i optymalizacji zasobów.

Dell Power Store 5000T gwarantuje sprawną obsługę danych

Specyfikacja serwera Dell Power Store 5000T jest imponująca. Urządzenie może zostać wyposażone w 96 szybkich dysków SSD. Minimalna liczba wykorzystywanych napędów to natomiast 6. Przekłada się to na potencjalną pojemność pamięci masowej do 1152 GB. Dane przechowywane na tym serwerze mogą być obsługiwane z zawrotną prędkością. Dell Power Store 5000T osiąga sprawność przetwarzania danych na klaster do nawet 3,59 PB. Minimalna sprawność przetwarzania danych na klaster to 11,5 TB. Za tak wysokie osiągi odpowiadają cztery procesory Intel Xeon o taktowaniu 2,1 GHz na macierz. Są to procesory wyposażone w 64 rdzenie, co znacząco usprawnia obsługę skomplikowanych procesów.

Jednocześnie warto mieć na uwadze, że urządzenia z PowerStore nie tylko dysponują świetnym hardware, lecz także software. Obsługa protokołów iSCSI, NVMe-FC, FC, vVols, SMB, NFS i innych, zdecydowanie przyczynia się do jego funkcjonalności. Dell Power Store 5000T może być aktualizowany w dowolnym czasie, producent zadbał o bezpieczeństwo korzystania i przechowywania z danych na urządzeniu, a także wszelkie inne kwestie, których oczekiwać należy po sprzęcie tej klasy.

© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.