Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell EMC PowerStore 500T
Dell EMC PowerStore 500T

Dell PowerStore 500T – nowoczesne rozwiązanie dla przechowywania i obsługi danych

Serwer Dell PowerStore 500T to podstawowa jednostka z serii PowerStore T, która umożliwia skuteczne przechowywanie informacji i ich przetwarzanie. Ze względu na swoją specyfikację, atrakcyjną cenę i kompatybilność, a także potencjał względem skalowalności, idealnie sprawdza się ona w firmach, które stawiają na rozwój nowoczesnych standardów. Współcześnie ceniona elastyczność, wysoka dostępność i świetna optymalizacja plus automatyzacja, to nie jedyne walory urządzenia Dell PowerStore 500T. Sprzęt ten dysponuje podstawowym hardware, który umożliwia sprawne zarządzanie zasobami wirtualnymi niewielkiej i średniej firmy.

Warto mieć na uwadze, iż Dell PowerStore 500T ze względu na kompatybilność z innymi urządzeniami PowerStore T może znaleźć swoje miejsce w bardziej zaawansowanych zastosowaniach – np. centrach analizy danych, jako jednostka wspierająca. Niezależnie od przeznaczenia – Dell PowerStore 500T dysponuje wszystkim, co potrzebne, by skuteczne działać na dużych wolumenach danych w sposób bezpieczny i wydajny.

Dell PowerStore 500T – specyfikacja i możliwości technologiczne

Dell PowerStore 500T, pomimo swojego podstawowego charakteru, pozwala na obsługę dysków NVMe. Standard ten wyróżnia się świetnymi parametrami odczytu i zapisu danych, świetną stabilnością pracy i wieloletnią wydajnością. Dell PowerStore 500T musi dysponować przynajmniej sześcioma dyskami, a jego maksymalna pojemność to 25 magazynów pamięci. Przekłada się to na rzeczywistą, surową pojemność od 11,5 TB do 1,2 PB. Za obsługę danych odpowiedzialne są dwa procesory Intel Xeon o taktowaniu 2,2 GHz. Dysponują one dwudziestoma czterema rdzeniami na macierz. Jeśli chodzi natomiast o moc operacyjną – ta gwarantuje 192 gigabajtów pamięci.

Poza techniczną specyfikacją, która pozwala na szerokie zastosowanie urządzenia Dell PowerStore 500T w różnych aspektach infrastruktury sieciowej, urządzenie to jest kompatybilne z wieloma popularnymi standardami. W tym z iSCSI, NVMe-FC, FC, vVols, SMB i NFS oraz wszystkimi popularnymi systemami dla serwerów i dedykowanym narzędziem AppsOn.

© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.