Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell EMC PowerStore 7000T
Dell EMC PowerStore 7000T

Dell PowerStore 7000T – serwer pamięci masowej dla firm, które oczekują sprawnej obsługi danych

Nowoczesny serwer Dell PowerStore 7000T to skuteczne rozwiązanie dla firm, których inicjatywy generują spore zapotrzebowanie na dużą moc obliczeniową. Urządzenie to dostosowane zostało do konwencjonalnych aplikacji, pozwala także na implementację rozwiązań nowej generacji. Serwer Dell PowerStore 7000T sprawdza się jako flagowa lub wspierająca jednostka w centrach analizy i przetwarzania danych. Dzięki doskonałej specyfikacji, wysokiej sprawności pracy, a także kompatybilności z licznymi standardami, Dell PowerStore 7000T znakomicie sprawdza się w zastosowaniach profesjonalnych.

PowerStore „T” to nowa generacja serwerów pamięci masowej marki Dell. Model Dell PowerStore 7000T należy do ścisłej czołówki rozwiązań tego typu. Jedynym wydajniejszym serwerem z tej serii jest Dell PowerStore 9000T.

Dell PowerStore 7000T – znakomite rozwiązanie dla centr analizy danych

Dell PowerStore 7000T dysponuje czterema procesorami Intel Xeon. Ich taktowanie to 2,4 GHz, a liczba wątków wynosi 80 na macierz. Procesory Intel Xeon sparowane zostały z aż 1536 GB pamięci operacyjnej. Dzięki temu Dell PowerStore 7000T jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Surowa pojemność serwera może wynieść nawet 3,59 PB, natomiast minimalna surowa pojemność Dell PowerStore 7000T to 11,5 TB. Urządzenie może zostać wyposażone w od 6 do aż 96 szybkich dysków SSD.

Aby serwer Dell PowerStore 7000T mógł spełniać potrzeby najbardziej wymagających firm, został on ponadto wyposażony w nowoczesne standardy obsługi danych – iSCI, NVMe-FC, FC, vVols, SMB czy NFS. Projekt serwera Dell PowerStore 7000T uwzględnia skuteczne narzędzia do aktualizacji, optymalizacji i autonomizacji. Szereg inteligentnych rozwiązań sprawia, że Dell PowerStore 7000T jest w stanie jeszcze lepiej zagospodarowywać swoje zasoby wynikające z hardware. Dzięki temu tak często wybiera się go w centrach przetwarzania danych i jako flagowe urządzenie do przetwarzania danych w firmach.

© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.