Image

Outsource your IT

and everything works !

Dell EMC PowerStore 7000X
Dell EMC PowerStore 7000X

Nowoczesne rozwiązanie dla centr obsługi danych – Dell PowerStore 7000X zostało stworzone z myślą o potrzebach współczesnych firm. Jest to produkt należący do serii PowerStore X, która wyróżnia się wysoką wydajnością, ponadprzeciętnym standardem bezpieczeństwa i wieloma software’owymi rozszerzeniami, które pozwalają na maksymalizację użyteczności posiadania tego typu urządzenia.

Dell PowerStore 7000X wyróżnia się imponującą specyfikacją – jest to jeden z najmocniejszych serwerów marki Dell w swojej klasie. Jedynie serwer PowerStore 9000X jest w stanie zaoferować wyższą sprawność. Jednocześnie oznacza to, że Dell PowerStore 7000X znakomicie sprawdza się w zastosowaniach profesjonalnych – w centrach obsługi danych, gdzie dokonywane jest wiele operacji w danym momencie, a szybkość ich wykonania jest kluczowa.

Dell PowerStore 7000X – nie tylko wysoka wydajność, lecz także software mają znaczenie

Dell PowerStore 7000X stanowi ciekawą kompozycję dobrze dopasowanego do najbardziej wymagających zadań hardware i skutecznie zarządzającego jego zasobami software. Jeśli chodzi o „twarde” dane na temat jego wydajności – w urządzeniu pamięci masowej Dell PowerStore 7000X może znaleźć się od 6 do 96 napędów SSD. Przekłada się to na pojemność od 11,5 TB do 898 TB. Za sprawność przetwarzania danych odpowiadają cztery szybkie procesory Intel Xeon. Efektywne taktowanie nowoczesnych CPU dedykowanych platformom obliczeniowym to 2,4 GHz przy zagospodarowaniu 80 rdzeni na macierz.

Dell PowerStore 7000X dysponuje ponadto 1,536 GB pamięci operacyjnej, co znacząco ułatwia przetwarzanie dużych wolumenów informacji. By możliwa była automatyzacja i zużywanie jak najmniejszych zasobów przy jak największych korzyściach, Dell PowerStore 7000X wyposażony jest w nowoczesne standardy – ISCI, NVMe-FC, FC, vVols, SMB i NFS. Poza tym, podobnie jak każdy inny serwer z serii PowerStore X, Dell PowerStore 7000X odznacza się wysokim poziomem cyberzabezpieczeń – co ma niebagatelne znaczenie dla przedsięwzięć wirtualnych w XXI wieku.

© Copyright 2021 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.