Image
DOSTAWCA NOWOCZESNYCH

USŁUG INFORMATYCZNYCH

Jesteśmy partnerem

Image
środa, 03 sierpień 2022 15:16

Kolejne edycje spotkania szkoleniowego ITPunkt SkyTech Day

W dniach 11-12 maja oraz 12-13 maja 2022 odbyły się kolejne edycje spotkania szkoleniowego ITPunkt SkyTech Day. Wydarzenia organizowane były z myślą o wyzwaniach dotyczących zachowania bezpieczeństwa systemów informatycznych, z którymi mierzą się nasi Klienci.

Jakie działania prewencyjne podejmować, aby skutecznie odpierać cyberataki? Jak działa Data Domain? Co powinien oferować odpowiedni system backapu?
Jakie korzyści daje deduplikacja? Czy autentykacja może być rozpatrywana jako opcja? Jakie technologie są oferowane na rynku do centrum przetwarzania danych?
Na te i inne pytania wspólnie z uczestnikami szkolenia próbowali odpowiedzieć wykwalifikowani inżynierowie. 

 

Prelegenci ITPunkt SkyTech Day

W majowych edycjach jako prelegenci wzięli udział specjaliści i inżynierowie w swojej dziedzinie: 

Łukasz Szulik – CEO ITPunkt oraz Piotr Sebastiański – Inżynier IT w ITPunkt z prezentacją o Autentykacji MFA/2FA OpenOTP,

Renata Zawisza – Field Application Engineer w Intel Technology Poland wraz z Joanną Jackiewicz – Industry Technical Specialist w Intel Technology Poland prezentowały Technologie Intel dedykowane do centrum przetwarzania danych,

Łukasz Olszak – DellEMC Solution Architect Leader w S4E z prezentacją o DataDomain,

Jakub Kłoda – Inżynier IT w ITPunkt z prezentacją o CyberSecurity as a Service.

„To co wyróżnia konferencję ITPunkt od innych tego typu konferencji jest to, że prelegentami są tak naprawdę wdrożeniowcy, czyli ludzie którzy są inżynierami, znają się na swojej pracy, na co dzień jeżdżą po serwerowniach, wdrażają to w wielu dużych firmach w Polsce i na świecie. Wielokrotnie wdrażali również w firmie Helion S.A. Jestem bardzo z ich pracy zadowolony, można zawsze na nich liczyć, czy to w dzień, czy w nocy.”  – komentuje uczestnik eventu Tomasz Piecuch, IT Manager w Helion S.A. 

 

Główne korzyści z udziału w ITPunkt SkyTech Day

• wysłuchanie prezentacji i poznanie praktycznych działań wdrażanych przez inżynierów ITPunkt,

• poznanie nowych trendów technicznych,

• wspólna wymiana doświadczeń i wiedzy w szerokiej grupie ekspertów IT,

• networking, możliwość rozszerzenia kontaktów w branży,


„Jesteśmy w stanie szerzyć świadomość na temat nowych technologii, budować kompetencje, które pomogą wdrażać nowe rozwiązania dla Klientów końcowych oraz pomogą przy transformacji cyfrowej” 
-  komentuje Agnieszka Kania, Partner Account Manager w Intel Technology Poland.

„Długo czekaliśmy na ponowną organizację eventu tego formatu na żywo bo aż dwa lata. Widząc też duże zainteresowanie Sky Tech`em wśród Naszych Klientów poszliśmy za ciosem i zorganizowaliśmy od razu dwa, jeden po drugim. Już teraz mogę również zdradzić, że planujemy kolejny na jesień. Dlaczego? Bo mimo, że jesteśmy firmą technologiczną, cenimy sobie możliwość kontaktu bezpośredniego z naszymi Klientami i Partnerami biznesowymi. Oczywiście świetnie odnajdujemy się w świecie online, ale wiemy, że spotkania offline niosą za sobą wiele korzyści, co też pokazała frekwencja tych dwóch Sky Tech`ów. Te spotkania pozwalają na jeszcze lepsze zrozumienie pewnych problemów i przedstawienie najnowszych rozwiązań technicznych, które są przez naszych inżynierów już sprawdzone. Jest to świetny czas nie tylko na prezentację nowinek technicznych i wiedzy z naszej strony, ale i na wymianę doświadczeń, networking. Na to spotkanie zapraszamy samych ekspertów z branży IT i stawiamy na merytoryczne dyskusje w miłej atmosferze.”  – dodaje CEO ITPunkt Łukasz Szulik, główny organizator i prelegent. 

 

Relacja z ITPunkt SkyTech Day

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas krótkiej relacji wideo z wydarzenia.

 


Partnerzy ITPunkt SkyTech Day

 

 

Nasi klienci :

Nasi partnerzy :

Centrala ITPunkt

40-322 Katowice, ul. Wandy 18A

Oddział Wrocław

54-203 Wrocław,
ul. Legnicka 57W/13
tel. +48 32 797 0320 w. 5
fax +48 32 797 0319

Oddział Kraków

31-416 Kraków,
ul. Dobrego Pasterza 13/4
tel. +48 32 797 0320 w. 4
fax +48 32 797 0319

Oddział Warszawa

02-660 Warszawa,
ul. Irysowa 7
tel. +48 32 797 0320 w. 3
fax +48 32 797 0319

Oddział Poznań

61-693 Poznań,
ul. Piątkowska 173
tel. +48 790 290 623

© Copyright 2022 ITPUNKT sp z o.o. . All Rights Reserved.